fbpx

shërbimet

rreth nesh

fabrika

tregu

Linja e prodhimit të pajisjeve

Makinë e nxehtë

Ekstruder me një vidë

Ekstruder për ushqim me një vidë, është projektuar kryesisht për prodhimin e ushqimit të peletit për peshqit, karkaleca,akuakulturë të tjera. ushqim për mace dhe ushqim për qen ushqime të tjera për kafshët shtëpiake .
Mëso më shumë

Ekstruder me një vidë

Ekstruderi me një vidë prej çeliku inox përdoret kryesisht për të prodhuar ushqim të thjeshtë të fryrë, Ushqim kafshesh, ushqim pelet për akuakulturë.
Mëso më shumë

Ekstruder i tipit të lagësht

Makina ushqimore e tipit të lagësht përdoret gjerësisht për prodhimin e drithërave në fishekë ushqimi ujorë të cilësisë së lartë për shumë lloje kafshësh shtëpiake si peshqit, mustak, karkaleca deti, gaforre,Mace,qeni etj.
Mëso më shumë

Ekstruder me dy vida

Ekstruderi ushqimor me dy vida mund të përdoret gjerësisht në shumë fusha të industrisë ushqimore dhe është një zgjedhje ideale për përpunimin e drithërave të mëngjesit, ushqim i lehtë, lëndët e para ushqimore, niseshte e modifikuar, ushqim për kafshët shtëpiake dhe kështu me radhë.
Mëso më shumë

Ekstruder makarona kukure

Linja e prodhimit kurkure Cheetos ka dy lloje të ndryshme: skuqje dhe pjekje,Mund të zgjedhë llojin në varësi të tregut lokal. Të dy kanaçet tharëse kanë mundësi të ndryshme për ngrohjen e energjisë, Elektrike, gaz karburanti dhe naftë.
Mëso më shumë

Ekstruder me një vidë

Makina e plotë automatike e ekstruduesit të makaronave me një vidë, adopton miellin e bollgur si lëndën e parë kryesore për të prodhuar forma të ndryshme makaronash përmes nxjerrjes, shërimin dhe formimin e mykut.
Mëso më shumë

Ainuok

Leading Feed &Food Extruder Manufacturer

Anyang Ainuok Machinery Equipment Co., Ltd. është një prodhues profesional i ekstruderëve. Kompania është themeluar në 2010 dhe është e përkushtuar për zhvillimin dhe prodhimin e linjave të prodhimit të përpunimit të ushqimit me granulatorët e nxjerrjes si trupi kryesor. Produktet që mbulojnë linjat e prodhimit të ushqimit të kafshëve, linjat e prodhimit të ushqimeve të fryra, linjat e prodhimit të orizit artificial, linjat e prodhimit të makaronave,Linjat e prodhimit të makinerive Cheetos, vizatuar linjat e prodhimit të proteinave, dhe ushqime të tjera. Pas 13 vite zhvillimi,tani ka një park industrial modern të 11,000 metra katrorë, dhe ka aftësinë krijuese për të prodhuar dhe shitur më shumë se 350 grupe linjash të ndryshme prodhimi çdo vit.

Ne punojmë 24/7

Na kontaktoni sot!

Privatësia juaj është e sigurt me ne, ai kurrë nuk do t'i zbulohet asnjë pale të tretë ose nuk do të shitet.