fbpx

услуги

за нас

фабрика

пазар

Линија за производство на опрема

Топла машина

Екструдер со еден шраф

Екструдер за напојување со една завртка, главно е дизајниран за производство на храна за пелети за риби, ракчиња,друга аквакултура. храна за мачки и храна за кучиња друга храна за домашни миленици .
Научи повеќе

Екструдер со еден шраф

Екструдерот со еден шраф од нерѓосувачки челик главно се користи за производство на едноставна надуена храна, Храна за миленичиња, храна за пелети за аквакултура.
Научи повеќе

Екструдер од влажен тип

Машината за храна за влажен тип е широко користена за производство на зрна во висококвалитетни пелети за водна храна за многу видови миленичиња како риби, сом, ракчиња, рак,мачка,куче и сл.
Научи повеќе

Екструдер со две завртки

Екструдерот за храна со две завртки може широко да се користи во многу области на прехранбената индустрија и е идеален избор за преработка на житарки за појадок, закуска храна, прехранбени суровини, модифициран скроб, храна за домашни миленици и така натаму.
Научи повеќе

Екструдер за тестенини кукуре

Производствената линија Куркуре Читос има два различни типа: пржење и печење,може да го избере типот во зависност од локалниот пазар. И двете фен за фритеза имаат различна опција за топлинска енергија, Електрични, мазут и мазут.
Научи повеќе

Екструдер со еден шраф

Целосната автоматска машина за екструдирање на тестенини за макарони со една завртка го усвојува брашното од гриз како главна суровина за производство на различни форми на макарони преку истиснување, стврднување и формирање на мувла.
Научи повеќе

Ајнуок

Leading Feed &Food Extruder Manufacturer

Anyang Ainuok Machinery Equipment Co., Ltd. е професионален производител на екструдери. Компанијата е основана во 2010 и е посветен на развој и производство на производни линии за преработка на храна со гранулатори за истиснување како главно тело. Производите кои покриваат производни линии за добиточна храна, линии за производство на надуени грицки, вештачки линии за производство на ориз, линии за производство на макарони,Линии за производство на машини Cheetos, нацртани линии за производство на протеини, и друга храна. По 13 години на развој,сега има модерен индустриски парк на 11,000 квадратни метри, и има креативна способност да произведува и продава повеќе од 350 комплети од различни производни линии годишно.

Ние работиме 24/7

Контактирајте со нас денес!

Вашата приватност е безбедна кај нас, никогаш нема да биде откриено на трета страна или продадено.